REST UI (8.x-1.22) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Path
ur: پاتھ
