Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: original
jv: asli

en: view actual size
jv: tonton ukuran asline

en: Sample original image
jv: Conto gambar asli

en: Sample modified image
jv: Conto gambar owahan

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Ngowahi ukuran gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Nggedhéaké gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Ngecrop gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
jv: Nggedhéaké lan ngecrop gambar gagal nggunaknā %toolkit nang %path (%mimetype, %dimensions)
