Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: original
pl: oryginał

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Sample original image
pl: Przykładowy oryginał obrazka

en: Sample modified image
pl: Przykładowa modyfikacja obrazka

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Zmiana rozmiaru obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodła się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Skalowanie obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodło się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Przycinanie obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodło się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
pl: Skalowanie i przycinanie obrazka z wykorzystaniem zestawu narzędzi %toolkit nie powiodło się w %path (%mimetype, %dimensions).

en: Resolution multiplier
pl: Mnożnik rozdzielczości

en: (upscaling allowed)
pl: (powiększanie jest dozwolone)

en: width @data.width
pl: szerokość @data.width

en: height @data.height
pl: wysokość @data.height
