Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: view actual size
ro: vezi la dimensiunea reală

en: Sample original image
ro: Exemplu de imagine originală

en: Sample modified image
ro: Exemplu de imagine modificată

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ro: Redimensionarea imaginii a eșuat la folosirea kit-ului %toolkit pe %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ro: Scalarea imaginii a eșuat la folosirea kit-ului %toolkit pe %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ro: Decuparea imaginii a eșuat la folosirea kit-ului %toolkit pe %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ro: Scalarea și decuparea imaginii au eșuat la folosirea kit-ului %toolkit pe %path (%mimetype, %dimensions)

en: Resolution multiplier
ro: Factor de multiplicare al rezoluției

en: (upscaling allowed)
ro: (mărirea permisă)

en: width @data.width
ro: lățime @data.width

en: height @data.height
ro: înălțime @data.height
