Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: original
sk: pôvodný

en: view actual size
sk: zobraziť aktuálnu veľkosť

en: Sample original image
sk: Ukážkový originálny obrázok

en: Sample modified image
sk: Ukážkový modifikovaný obrázok

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sk: Zmena veľkosti obrázku pomocou %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) sa nepodarila

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sk: Zmena veľkosti obrázku pomocou  %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) sa nepodarila

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sk: Orezanie obrázku pomocou @toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) sa nepodarilo

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
sk: Zmena veľkosti a orezanie obrázku pomocou %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) sa nepoodarila
