Retina Images (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Back
cs: Zpět

en: About
cs: Popis

en: original
cs: originál

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: Sample original image
cs: Ukázka původního obrázku

en: Sample modified image
cs: Ukázka upraveného obrázku

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Změna velikosti obrázku pomocí %toolkit na %path (%mimetype, %dimensions) selhala

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Nepodařilo se změnit měřítko obrázku se zachováním poměru stran pomocí nástroje %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Oříznutí obrázku pomocí nástroje @toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions) selhalo

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Nepodařilo se změnit velikost a oříznout obrázek pomocí nástroje %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Resolution multiplier
cs: Násobič rozlišení
