Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
