Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Visible
lt: Matomas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: White
lt: Baltas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Simple
lt: Paprastas

en: About
lt: Apie
