Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Visible
pl: Widoczny

en: Loop
pl: Pętla

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Hidden
pl: Ukryty

en: White
pl: Biały

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: League
pl: Liga

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Simple
pl: Prosto

en: About
pl: O stronie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Sky
pl: Niebo

en: Transition speed
pl: Szybkość przejścia

en: Progress bar
pl: Pasek postępu
