Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Visible
ro: Vizibil

en: Loop
ro: Buclă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Installed
ro: Instalat

en: Keyboard shortcuts
ro: Scurtături tastatură

en: About
ro: Despre
