Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Hidden
sk: Skryté

en: White
sk: Biela

en: Installed
sk: Inštalované

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Simple
sk: Jednoduché

en: About
sk: Informácie o

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu
