Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Hidden
sl: Skrito

en: White
sl: Bela

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
