Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Visible
tr: Görünür

en: Loop
tr: Döngü

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Hidden
tr: Gizli

en: White
tr: Beyaz

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Installed
tr: Kurulu

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: Simple
tr: Basit

en: About
tr: Hakkında

en: Transition speed
tr: Geçiş hızı
