Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: White
ug: ئاق

en: About
ug: ھەققىدە
