Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Installed
ast: Instaláu
