Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: About
bo: གསལ་བཤད
