Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Visible
cy: Gweledig

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
