Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Loop
es: Bucle

en: Not installed
es: No instalado

en: Hidden
es: Oculto

en: White
es: Blanco

en: Fade
es: Desvanecer

en: Slide
es: Deslizar

en: Slow
es: Lento

en: Fast
es: Rápido

en: League
es: Liga

en: Installed
es: Instalado

en: Keyboard shortcuts
es: Atajos de teclado

en: About
es: Acerca de

en: Sky
es: Cielo

en: Transition speed
es: Velocidad de la transición

en: Progress bar
es: Barra de progreso
