Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Loop
fr: Boucle

en: Not installed
fr: Non installé

en: Hidden
fr: Caché

en: White
fr: Blanc

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Slow
fr: Lent

en: Fast
fr: Rapide

en: League
fr: Compétition

en: Installed
fr: Installé

en: Keyboard shortcuts
fr: Raccourcis clavier

en: About
fr: À propos

en: Sky
fr: Sky (bleu)

en: Transition speed
fr: Vitesse de transition

en: Progress bar
fr: Barre de progression

en: Enable search
fr: Activer la recherche
