Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Visible
gl: Visíbel

en: Loop
gl: Bucle

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Hidden
gl: Oculto

en: White
gl: Branco

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información

en: Progress bar
gl: Barra de progreso
