Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Visible
he: נראה

en: Loop
he: בלופ

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Hidden
he: מוסתר

en: White
he: לבן

en: Installed
he: מותקן

en: Simple
he: פשוט

en: About
he: אודות
