Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Installed
hr: Instaliran

en: Keyboard shortcuts
hr: Kratice tipkovnice

en: About
hr: Opis
