Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um
