Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Visible
ja: 表示

en: Loop
ja: ループ

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Hidden
ja: 非表示

en: White
ja: 白

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Installed
ja: インストール済み

en: Keyboard shortcuts
ja: キーボードショートカット

en: Simple
ja: 簡単

en: About
ja: アバウト

en: Zoom
ja: ズーム

en: Progress bar
ja: プログレス バー
