Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
