Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Loop
oc: Bocla

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Hidden
oc: Amagat

en: White
oc: Blanc

en: League
oc: Liga

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus
