Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Visible
uk: Видиме

en: Loop
uk: Цикл

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Hidden
uk: Приховано

en: ms
uk: мс

en: White
uk: Білий

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: League
uk: Ліга

en: Installed
uk: Встановлено

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Simple
uk: Просте

en: About
uk: Про модуль

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Sky
uk: Небо

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: Progress bar
uk: Індикатор поступу

en: Bottom-right
uk: Внизу праворуч

en: Minimum Scale
uk: Мінімальний масштаб

en: Maximum Scale
uk: Максимальний масштаб

en: Serif
uk: З засічками
