Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Visible
ar: مرئي

en: Loop
ar: حلقة

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Hidden
ar: مخفي

en: White
ar: أبيض

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول
