Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Loop
az: Döngə

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Hidden
az: Gizli

en: White
az: Ağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında
