Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Visible
be: Бачна

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Hidden
be: Схаваць

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
