Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Visible
cs: Viditelné

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Hidden
cs: Skryté

en: White
cs: Bílá

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Simple
cs: Jednoduché

en: About
cs: Popis

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu
