Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Visible
da: Synlig

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Hidden
da: Skjult

en: White
da: Hvid

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Installed
da: Installeret

en: Keyboard shortcuts
da: Tastaturgenveje

en: Simple
da: Simpel

en: About
da: Om

en: Progress bar
da: Fremskridts barre
