Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Visible
et: Nähtav

en: Loop
et: Silmus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Hidden
et: Peidetud

en: White
et: Valge

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Simple
et: Lihtne

en: About
et: Programmist
