Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Loop
fi: Kierros

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Installed
fi: Asennettu

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: About
fi: Tietoja

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki
