Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: About
gu: વિશે
