Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Visible
hi: दर्शनीय

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में
