Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Installed
hy: Տեղադրված
