Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Visible
jv: Kétok

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
