Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Hidden
ps: پټ

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
