Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς
