Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Example
es: Ejemplo

en: Font size
es: Tamaño de fuente

en: Presentation
es: Presentación
