Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Example
it: Esempio

en: Font size
it: Dimensione del carattere
