Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Example
pl: Przykład

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Presentation
pl: Prezentacja
