Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Example
ru: Пример

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Presentation
ru: Представление
