Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Example
sk: Príklad

en: Font size
sk: Veľkosť písma
