Revealjs Node (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Example
uk: Приклад

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Presentation
uk: Вигляд

en: white
uk: білий

en: black
uk: чорний
