Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང
