Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Example
ca: Exemple

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Presentation
ca: Presentació
