Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Example
da: Eksempel

en: Font size
da: Skriftstørrelse
