Revealjs Node (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Example
de: Beispiel

en: Font size
de: Schriftgröße

en: Presentation
de: Präsentation

en: white
de: weiß

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.

en: The value is not correct.
de: Der Wert ist nicht korrekt.
